Tytus Hołdys

5,5
63 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tytus Hołdys

oczywiście dostał ją po znajomościach starego, ale ciekaw jestem czy oznacza to porzucenie jego jedynej miłości - Harry Pottera (tytus to fan nr 1 w Polsce)

W_B_B__Beaver

"Wiesz "po znajomości" w tym wypadku jest kompletnie nie na miejscu. Ojca i syna łączy wspólna pasja, działanie, akt twórczy. Obejrzyj nowy owoc ich wspólpracy - "Prawo McGoverna". I wiesz, zanim wydasz sąd rodem z Pudelka, pomyśl ;)

arabesque

Pudelek ?? Czyli ty wiesz co tam piszą bo ja nie bardzo, cóż gratuluję upodobań

W_B_B__Beaver

Jeśli nie czytasz, to skąd wiesz co to jest i jak tam piszą? Nie oceniam Twojego gustu, ale to przecież Twoje słowa i, jak widać, ulubiony odnośnik (przypomnę): "nie wiem czy ktoś podał link do zdjęć, jeśli tak to sorry:
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=16709
owszem wygląda jak wnuczka, ale o gustach się nie dyskutuje (choć ona zapewne u rówieśników wzięcia nie miała, może dlatego :P)"
Masz rację, pomyliłam się, Twoje opinie nie są rodem z Pudelka tylko Kozaczka :D

arabesque

hmmm to twoja ulubiona strona ?? analizując czasowo poprzednie posty i twoją błyskawiczną odpowiedź sądzę, że i owszem,
pozdrawiam cię pudelku w kozaczkach :) bardzo serdecznie

W_B_B__Beaver

Ja tym czasem pozdrawiam Tytusa Hołdysa, bo w końcu to jego strona :) Czekam na nowe projekty, także te muzyczne, o których to i owo słyszałam.

W_B_B__Beaver

Jak ja bym miał znajomosci to też bym korzystał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones