Joanna Sydor

7,2
969 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Sydor

Jeżeli ktoś wie, co się dzieje z P. Joanną Sydor niech da znać. Szkoda byłoby gdyby podzieliła los np. Agnieszki Krukówny...

Serce

Ostatnio mieliśmy ją okazje oglądać raptem w 2 odc. "Determinatora".
Czytałem też z nią wywiad, w których mówiła, iż zakonczyła prace na spektaklem Teatru TV "Pseudonim Anoda". Nie wiadomo kiedy jednak bedzie w Tv, a więc trzeba śledzić program. Mam nadzieję, że zagra niedługo w czymś, gdzie jej rola pomoże jej wyzbyć sie z szufladki "ofiary losu", bo ostatnio przeważnie takie postacie ostatnio grała... Wg mnie jest dobrą aktorką. Jak zwykle to u nas bywa niewykorzystaną. Miała słabą rolę w "M jak miłość", która wszyskich irytowała. Jednak takiej beznadziejnej Tereski nie dałoby się chyba inaczej zagrać, by oddać jej beznadziejność. Zraziła ona jednak nia do siebie ludzi a ocenę na FW ma jaką ma. Widziałem ją kiedyś też w filmie "tam i zpowrotem" i odcinku "Marszałka...", "pensjonatu pod różą" i "Kryminalnych". I powiem, że mi się w nich podobała. Cóż to było dawno, wiadomo z wiekiem się inaczej różne rzeczy ocenia, ale pamiętam, że na pewno nic złego nie miałem jej do zarzucenia. No a później ta Teresa... Życzę nowej dobrej roli (może nowy partner pomoże coś załatwić?;P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones