PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228503}
6,9 26 358
ocen
6,9 10 1 26358
4,0 3
oceny krytyków
Kto nigdy nie żył...
powrót do forum filmu Kto nigdy nie żył...

Wciagajacy

ocenił(a) film na 9

Obejzalem film z wielkim zainteresowaniem. Bardzo wciagajaca fabula i trzeba powiedziec ze bardzo fajny pomysl na film. Historia przedstawiona w tym filnie jest bardzo ciekawie nakrecona przez co caly film nie jest przewidywalny. Polecam wszystkim.

ocenił(a) film na 10
mahas

ja również polecam ten film i myślę że jest to jedna z najlepszych polskich produkcji i szczerze mówiąc nie rozumiem tego ogólnego przekonania że polska kinematografia jest na niskim poziomie. Mamy mnóstwo bardzo dobrych filmów tylko po prosty nikt ich nie zauważa, bo w Polsce reklamuje się tylko głupie komedie z Adamczykiem i Karolakiem, które istotnie są niskich lotów :/ , a odnośnie "kto nigdy nie żył" to mnie zachwyciła scena z pogrzebem i tymi wbitymi w trumnę strzykawkami..... genialne

sylwia_klosek

Jest wiele dobrych, polskich filmów, nie tylko ten. Jednak na tym portalu jest mnóstwo dzieciarni bez pojęcia, jak również nowobogackich "auslanderów", którzy wyjechali za granicę zarobkowo i uważają się za lepszych. Piszą z pogardą "polaczki", bo już się za Polaków nie uważają i tylko dlatego negują wszystkie polskie produkcje.
Poza tym film pokazuje wątki katolickie, część ateistów robi nagonkę, chociaż nie wiem po co?
Dla mnie ten film pokazuje rozterki, nie tylko księdza w obliczu choroby, ale każdego przeciętnego człowieka. Muzyka też robi swoje, ogólnie film ponad przeciętną i to grubo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones