PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228503}
6,9 26 358
ocen
6,9 10 1 26358
4,0 3
oceny krytyków
Kto nigdy nie żył...
powrót do forum filmu Kto nigdy nie żył...

Tak jak w temacie. Dlaczego wbijali strzykawki w trumnę? Co ten symbol miał oznaczać?

Randomczlowiek

Randomczlowiek: ta dziewczyna się zaćpała, tj przedawkowała narkotyki. Dlatego te strzykawki. Dla ścisłości do żył te narkotyki sobie PRZEZ STRZYKAWKĘ podawała. Czy to nie było jasne?

ocenił(a) film na 5
sewendejs

Nic nie wyjasniłeś. Czy jak ktoś sie zasatrzeli to strzelaja w jego trumne, lub jak powiesi to wiażą sznur? Nie.

Randomczlowiek

Wbijali, żeby była szokująca scena w filmie. Zresztą jeta tam parę takich scen, które miały zszokować. Nie widzę innego wytłumaczenia. Ogólnie film zbyt patetyczny, a miejscami aż śmieszny!

ocenił(a) film na 9
Randomczlowiek

Rzeczywiście, wbijanie strzykawek w trumnę to chyba przesada. Ale patrząc z drugiej strony: ja odebrałam ten film, jako próbę zabrania głosu na temat narkomani. Więcej, była to nawet próba zwrócenia uwagi na ten problem, a że uwagę przekłuć można najczęściej i najprościej szokując, stąd mamy tu oto scenę wbijania strzykawek w trumnę zmarłej dziewczyny na oczach jej małej siostry i rodziców.

Tak na marginesie, film chyba nie był najgorszy, przy najmniej dla mnie, ale w paru momentach wypadł bardzo słabo. Słabe były te sceny, w których próbowano widza zszokować. Mnie się to nie spodobało. Wyczułam coś jakby fałsz.......

O trudnych sprawach byłoby dobrze mówić jak najprościej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones