PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228503}
6,9 26 358
ocen
6,9 10 1 26358
4,0 3
oceny krytyków
Kto nigdy nie żył...
powrót do forum filmu Kto nigdy nie żył...

1/10

użytkownik usunięty

Oglądamy ten film "odcinkowo" na lekcjach religii. No, i powstrzymam się od komentarza. Podpisuję się pod wcześniejszymi opiniami - śmieszne sceny, śmieszne dialogi, jakaś dziwna pseudogłębia, robiące o tyle gorsze wrażenie, że kręcone naiwnie, kuriozalnie i zbyt serio. Scena palenia pietruszki - cholernie chybiony symbol, jeden z głupszych pomysłów na wprowadzenie alegorii, jakie widziałem. Film daje powody do przemyśleń na poziomie scenariusza "M jak Miłość". Choć dla "M jak Miłość" (minimalny) szacunek, bo ogląda go moja babcia. A "Kto nigdy nie żył..." babcia nie widziała, więc daję 1/10.

tez ten film oglądałam na religii, i też w kawałkach:)

nawet nie wiem jaki był głowny wątek tego filmu bo w tmy czasie odrabiałam zadania domowe ale poczatek i sceny, na któe akurta "patrzyłam" były beznadziejne... Może film ma jakieś przesłanie, ale zero akcji, fabuła raczej beznadziejna. Nie podobał mi sie i tyle:)

Karo_91

Możesz mi wyjaśnić jak można oceniać fabułę filmu na podstawie kilku scen wyrwanych z kontekstu?

fix_

nie podobało mi się to, w jakim klimacie był ten film utrzymany. I nie oceniam go, poprostu mówię otwarcie, że mi się nie podobał:)

ocenił(a) film na 9

osobiście uważam, że film ten trzeba obejrzeć w całości , a nie odcinkowo i wtedy na ten temat powinno się wypowiadać, bo ja najpierw obejrzałam odcinkowo i miałam "mieszane uczucia" , a potem obejrzałam w całosci i mam o nim o wiele lepsze zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones